Η εταιρεία Alion Vegetables & Fruit ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση Οδηγού.

Σκοπός θέσης:

  • Είναι υπεύθυνος για την παραλαβή και μεταφορά των προϊόντων της εταιρείας σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

Ευθύνες:

  • Παραδίδει προϊόντα σε πελάτες
  • Καταγράφει το απόθεμα των προϊόντων της εταιρείας
  • Τοποθετεί τα προϊόντα στα ψυγεία των υπεραγορών
  • Παραδίδει τιμολόγια σε πελάτες
  • Καταγράφει τα προϊόντα που έχουν παραληφθεί ή έχουν παραδοθεί
  • Σχεδιάζει και ακολουθεί τις πιο αποτελεσματικές και αποδοτικές διαδρομές
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενη εκπαίδευση και άλλα προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • 1 χρόνος πείρας σε σχετική θέση

Απαραίτητες δεξιότητες:

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Ικανότητες Προσανατολισμού
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ηθική και Εχεμύθεια
  • Αξιοπιστία

Παρακαλώ όπως όλοι ενδιαφερόμενοι στείλουν το βιογραφικό τους στο careers@alionveg.com αναγράφοντας στο θέμα τον τίτλο της θέσης.