Η εταιρεία Alion Vegetables & Fruit ζητά να προσλάβει γραφειακό προσωπικό νυχτερινής βάρδιας.

Καθήκοντα:

  • Απαντάει τηλέφωνα
  • Καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα της εταιρείας
  • Έλεγχος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και φαξ
  • Ετοιμασία ετικετών των παραγγελιών
  • Έκδοση και έλεγχος τιμολογίων
  • Διαχειρίζεται παράπονα και αιτήματα πελατών όποτε είναι δυνατό
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενη εκπαίδευση και άλλα προσόντα

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • 1 χρόνο πείρας σε παρόμοια θέση

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ψυχραιμία για την αντιμετώπιση δύσκολων καταστάσεων
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ηθική και Εχεμύθεια
  • Αξιοπιστία
  • Ενσυναίσθηση
  • Ομαδικότητα

Παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο careers@alionveg.com και όπως αναγράφουν στο θέμα τον τίτλο της θέσης.